Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Image and video hosting by TinyPic

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Szafa
2009-09-08, 22:55
Mecz z =[DoD]=
Autor Wiadomość
CaLiBRe 
VIP

Wysłany: 2009-09-07, 21:37   Mecz z =[DoD]=

Widzę że część z was ma problem z tym że ten mecz ma być powtórzony. Więc prosta sprawa jak nie chcecie powtarzać to nie ma problemu - jedno słowo i wynik 23:1 będzie na stronie - prosiłem cie Szafa gdy mi to zaproponowałes po tym jak ci sytuacje przedstawilem ze maja sie na to zgodzic ci co grali.

Ale powiem tylko pare rzeczy - taka malo restrospekcja :

Piątek wieczór :

Qubne mi pisze żeby przełożyć mecz bo w sobote ... jest mecz Poslki o który trabilo sie wszdeie gdzie sie da juz od tygodnia ... no ale dopierow pietek wieczorem gdzie nie bylem w stanie sprawdzic co i jak z moim zepsolem dostalem to info ...

Sobota

Narcyz tez mnie prosi o przesuniecie - mowie mu ze nie ejst nam to na reke bo nei wiem czy bede mial skald. Ale w koncu sie godze ... mimo ze skald i tak byscie mieli ...

Niedziela

Narzyc ok 19:00 pyta sie czy bedemial skald - nikt mi z moich nie mowil ze moze byc z tym problem wiec mowie ze powinnismy byc ...

20:30 - Xaoo ledwo sie wyrobil, COLD nie mogl grac wiec na sile szukalem gracza BOP NIKOGO nie mialem ... . Zanim jednak pojawilismy sie na serewie pojawila sie moja rezrwa - czyli ShiVa - i tylko dlatego zdecydowalem sie grac. No cóż 4 rundy i pff ShiVa znika akurat w momencie keidy wszyscy z nas mieli full ekwipunek. Wchodzi Kaza z który byl na naszym kanale do rozmow i go wybład\gałem zeby wszedl MIMO ze nie gral 3 miesiace i nawet nei wiedzial ocb. Wkurwieni bez wyznaczonego skaldu i z gosicme ktory nie znal nawet taktyk i ledwo co zaczal gracpoprzerwie ruszamy dalej - mysle sobie chooj bedzie dupe ale gorzej byc nie moze... 3 rundy pozniej kaza mowi mi ze nie moze graci musi leciec - ale uprsilem go zeby dograc przynajmniej do polowy gre. Pozniej zmiana stron i sie w koncu COLD pojawil ... No cóż ale zapewne nie wiecie i tak nei mogl grac - bo dozowlona jest tylko jedna zmiana a ja juz nie chcialm z nikim na serwie dyskutowac zreszta jak Xaoo i auru i gralismy byle jak robiac rasze w pojedynke poc alej mapie - co napewno zauwazyliscie.

Ale skoro dal was takie sytuacje to norma to ja was serdecznie przepraszam i mam nadziej ze mecz polska - irl sie podobal.

Mi to wisi czy bedzie potórzony mecz - ja o to nie prosilem - Szaf sam mi to zaproponowal bo nawet tuman by sie domyslil ze ejst cos nie tak keidy jeszcze tydzien temu grajac z nami prwie tym samym skaldem w sparingach nie daliscie rady a teraz wygraliscie prawie do 0.

No ale np KR nie dziwie sie ze nie widzi roznicy twoje komentarze ostanio bardziej pasuja do klanu UsK. Czołgowi i reszcie którzy zaczli robi wyrzuty moim graczom na serwach też.

Za coś takiego to ja serdecznie dziekuje - a na drugi raz jak bedzie mecz nie wazcie sie do mnie napisac nawet slowa skoro tak traktujecie najpierw ustepstwo wasza strone ...

Tyle odemnie - Narcyz Czolgu KR i Redi - nie chcecie nie powtarzajcie bo tylko wasze zdanie sie teraz liczy. Ja o laske nie prosilem.

CleVer 
4Ever

Wysłany: 2009-09-07, 21:45   

Cali nie denerwuj sie tak xD Wkońcu masz juz swoje lata xD

Narcyz 
Ambasador
Zawodowy debil.

Wysłany: 2009-09-07, 21:49   

Mecz będzie powótrzony w przyszłą niedziele. Przepraszamy za zachowanie coponiektórych graczy. Wiedz, że gracze którzy tak się zachowywali zostaną nieźle opierdoleni przez Szafoskiego ;) .

A, meczu nie oglądałem, miałem ważniejsze sprawy na głowie ;p

CaLiBRe 
VIP

Wysłany: 2009-09-07, 21:55   

CleVer, ja się denerować nie mam zamiaru. Ale nie pozwolę sobie aby sugerował mi i moim graczm jakiekolwiek kombinatosrow patrz CHOĆBY komentarz Wieszcz Narodu Polskiego w waszym schoucie o Kazie i COLDzie ;) Nie lubie jak ktoś gówno wie a się wypowiada a najbardziej nie lubie keidy ktos mnie najpierw o coś prosi a później szczyci sie jak paw zwycięstwem nad osłabioną drużyna. Wydawało mi się ze taki styl maja inne temay - nie BLoD ...

CaLiBRe 
VIP

Wysłany: 2009-09-07, 21:56   

Narcyz, jak powiedziałem ma sie wypowiedziec cała 4 graczy - inaczej mecz wpsiuej i zunaje za rozegrany - bez łaski.

K.R
Clan Lider

Wysłany: 2009-09-07, 21:57   

mam prawo do własnego zdania i co mam sie bać cokolwiek napisać żeby Cie przypadkiem nie zirytować ? Nigdzie nie napisałem że nie podoba mi sie pomysł powtórzenia meczu więc
Twoje komentarze pasują pod klan Storm

Narcyz 
Ambasador
Zawodowy debil.

Wysłany: 2009-09-07, 21:58   

Cali, cała czwórka już to uzgodniła, zaraz po tym jak dowiedzieliśmy się od Szafy, że chcielibyście powtórzyć mecz ;) .

CaLiBRe 
VIP

Wysłany: 2009-09-07, 22:05   

Narcyz, jakoś tego nie widzę po wypowiedziach pana który sie przed tobą wypowiedział.

Wieszcz Narodu Polskiego, mnie będę sie zniżał do tego poziomu ;) Łatwo jest najpierw o co poprosic a pozniej wykorzystac czyjas slabosc ;) Fajnie kolego. Nie mam zamiaru sie przed toba tłumaczyć a twoje posty sa obrazliwe w stosunku do calosci mojego klanu - ja nie mam zamiaru sie znizac to takiego poziomu. Zapal sobie skreta i badz dumy z sibie czlowiku :) Wypowiadaj sie dlaej na temat Kazy i COLDa bo bardzoooo duzo wiesz na ten temat.

23:1 - dziekujemy za mecz - mam nadzieje ze bedziesz sie super bredzlowal jak zapisze ten wynik na stronie ;)

@ http://www.pcl.webplus.ne...php?p=9778#9778 - masz ciesz miche - walnij se m\komentarza "ala Zabijaka" i spekuluj dalej na temat tego co DoD moglo a czego nie bo wiesz wszystko. Milej podniety.

Szafa , Narcyz i Redi - dzieki za wyrozumialosc ale nie mam zamiaru sluchac od waszych klanowiczow tego typu tesktwo.
Ostatnio zmieniony przez CaLiBRe 2009-09-07, 22:09, w całości zmieniany 1 raz  

Dolar 
$ Rz3źn!k $ m3=*

Wysłany: 2009-09-07, 22:08   

CaLIBRe rozumie Ciebie i rozumie Wieszcz Narodu Polskiego ale moim zdaniem mecz powinien sie powtorzyc poniewaz wy nie mieliscie polowy skladu a to moim zdaniem po troszku nie fer ;/

R3D1

Wysłany: 2009-09-07, 22:23   

odrazu zgodzilem sie na powtorke meczu,mam tylko jeden warunek zeby mecz byl w niedziele i tyle w temacie

CleVer 
4Ever

Wysłany: 2009-09-08, 08:15   

Wieszcz Narodu Polskiego to Wieszcz Narodu Polskiego juz taki bedzie i nic go nie zmieni poprostu nie bierz sobie jego wypowiedzi do serca xD

Nasir 
Ambasador
Marny lecz ambitny.

Wysłany: 2009-09-08, 15:18   

Mecz będzie powtórzony to powtórzony ale Calibre nie wchodż do Nas na forum i nie rób szmaty z KR. Gadają że brak kultury żeby nie przeklinać a sam używasz wulgaryzmów i porównujesz go do usków.
Trochę nie na miejscu.
Narcyz Redi i Szafa się chyba z Tobą dogadali to po co samemu próbujesz robić z igły widły.

Klanem partnerskim jesteśmy odkąd ja jeszcze w cs'a nie grałem więc chyba lepiej niech tak zostanie bo i tak za dużo podziałów na arenie.

Peace

Dolar 
$ Rz3źn!k $ m3=*

Wysłany: 2009-09-08, 16:10   

Nasir najlepszy post z tego tematu. Masz najwieksza racje tutaj xD

CaLiBRe 
VIP

Wysłany: 2009-09-08, 17:18   

Cytat:
Mecz będzie powtórzony to powtórzony ale Calibre nie wchodż do Nas na forum i nie rób szmaty z KR. Gadają że brak kultury żeby nie przeklinać a sam używasz wulgaryzmów i porównujesz go do usków.
- Nic nie będzie powtórzone to raz, ja z niego "szmaty" nie robię - to on zaczął swoimi " domysłami" sugerować że kombinujemy i wstydzimy się przegranej z wami, a to jak KR się zachowuje w miejscach gdzie pewne zasady obowiązują czasami przypomina ten styl który prezentują co niektórzy z "Kociego klanu". Każdy od czasu do czasu przeklnie i nie mam nic do tego jak to się nie dzieje nagminnie w miejscach takich jak forum cs2d.pl, PCS, nSports itd które mają zachęcać ludzi do tego by wejść do tej gry . To jak ja się wyrażam na gg czy pw to już moja prywatna sprawa i nic tobie ani reszcie do tego. Poza tym Nasir "trochę nie na miejscu" jest obrażanie mojego klanu po tym jak wam najpierw na ustępstwo poszliśmy i sugerowanie że po przegranej chcamy wkorzystać ten fakt - bo to nie tylko ze mnie robi "szmate" ale całości mojego klanu.

Nie mam zamiaru ci tego tłumaczyć bo mało mnie to obchodzi czy to rozumiesz. Szkoda że coraz bardziej co niektórzy z tego klanu zaczynają się na kozaków kreować.

Wpiszcie sobie wynik 23:1 i odwalcie się od moich klnowiczów - tyle mam do powiedzenia na ten temat.

Nasir 
Ambasador
Marny lecz ambitny.

Wysłany: 2009-09-08, 17:24   

[quote="CaLiBRe"]
Cytat:

Nie mam zamiaru ci tego tłumaczyć bo mało mnie to obchodzi czy to rozumiesz. Szkoda że coraz bardziej co niektórzy z tego klanu zaczynają się na kozaków kreować.

Wpiszcie sobie wynik 23:1 i odwalcie się od moich klnowiczów - tyle mam do powiedzenia na ten temat.

Prowokuj dalej.
Już w sumie nie dziwię się że masz tylu "wrogów" w cs2d

Dolar 
$ Rz3źn!k $ m3=*

Wysłany: 2009-09-08, 17:26   

Calibre a co z klanem partnerskim ?

CaLiBRe 
VIP

Wysłany: 2009-09-08, 17:30   

Ja tu nikogo nie prowokuje Nasir - swtierdzam po prostu fakt i tyle. Skoro ci to przeszkadza to trudno. To nie moi gracze zaczeli głupie teksty walić do waszych. No chyba że dla ciebie prowokacją jest to że " nie obchodzi mnie to czy TY to zrozumiesz" - no to wybacz jeżeli poczułeś się obrażony tym że nie należysz do tych którym ufam to bardzo cię przepraszam

CzOlGu 
Practice Man

Wysłany: 2009-09-08, 17:54   

Cytat:
Czołgowi i reszcie którzy zaczli robi wyrzuty moim graczom na serwach też.
nie rozumiem ? :/

Tak wlasciwie jestem za tym powtorzeniem dlatego ze to przez nas nie mieliscie skladu. a te minki w sb to sa tylko dlatego, ze to byla jedna z nielicznych okazji do wystapienia mojego w meczu pcl a zapewne w powtorce takiej szansy nie dostane ;/

CaLiBRe 
VIP

Wysłany: 2009-09-08, 18:26   

CzOlGu, ja lubię ciebie cały ten klan - tak Wieszcz Narodu Polskiego'a i Nasira też - mają własne zdanie to się ceni. Ja do Wieszcz Narodu Polskiego mam to że jak wchodzi na forum cs2d.pl to zazwyczaj rzuci jakimś zaczepnym komentarzem do kogoś kto mu zaszedł za skórę gdzieś tam na serwie itd oraz to że nie mając zielonego pojęcia o całej sytuacji puszcza aluzje na forum.cs2d.pl i tutaj że MY się tej przegranej wstydzimy - co po prostu nas obraża. Szafa był w moim klanie Narzyc też - I wiedzą doskonale jak podchodzi się u nas do przegranych - żadnej się nie wstydzimy ani tej na springu czy wmeczu - wszystko dajemy na stronę i nikogo nie obrażamy o nic nikogo nie błagamy. Więc jak ja mam reagować kiedy naglę słyszę że na serwie któryś z moich młodych graczy pyta się ciebie czy to prawda że powtarzamy mecz a jako odpowiedź dostaję " Tak bo Cali wyprosił o to Szafę " - przynajmniej tak mi to zostało przedstawione. Albo wchodzę na cs2d.pl i widzę komentarze Wieszcz Narodu Polskiego w SB " a dlaczego nie ma tematu BLoD vs DoD :> ?? " albo tutaj " trochę dziwny brak składu z Kazą i COLDem". Jeżeli tak traktujecie "Partnerów" to ja serdecznie za to dziękuję.

A teraz Nasir - chłopak jest mądry ale typowo dla reszty tej bandy moich " wrogów"
z cs2d mieści się w przedziale 15-18 lat - bo zdecydowana większość tyle ma i ta grupa uważa każde słowo kogoś starszego za mądrzenie się, upokarzanie ich albo za prowokacje. Ja tu piszę do was specjalnie na waszym forum, nie robię z tego publicznej scenki bo nie mam na celu nikogo obrazić a on mi wyskakuje że ja was prowokuje - faktycznie nie mam co robić tylko wśród "partnerskiego klanu" wrogów sobie robić - i to w jaki perfidny sposób jeszcze - BO ŚMIAŁEM POWIEDZIEĆ ŻE SIĘ CZĘŚĆ Z WAS ZACHOWAŁA NIE FAIR. Skoro obrona mojich klanowiczów przed poniżającymi hasłami od części waszych graczy Nasir uważa za prowokacje to coś tu jest nie tak ...

Lubie klan BLoD mam tu wiele graczy których lubię i którzy potrafią też zrozumieć moją pozycję jako osbę która ma dbać o swój klan, ligę i portal. Z tego powodu jestem narażaony na to że jak komuś powiem "NIE" to od razu choojem jestem - a jak powiem "TAK" znaczy że ktoś mi dupe liże lub ma u mnie specjlane względy - to jest gówno prawda ale zamiast od razu się obrażać lub sugerować mi i moim graczem że kogoś chcemy w chooja zrobić po protu pomyślcie trochę.

Co do waszego składu - śmiem twierdzić że w waszym klanie jest bardzo wyrównany poziom graczy co pokazaliście na meczu - zarówno ty czołgu jak i reszta świetnie sobie dajecie radę i wcalę się nie zdziwię jak nas pokonaćie po raz kolejny ... ale na przyszłość jeżli ktoś z was ma się szczycić zwycięstem nad klanem który w czasie meczy musiał 2 wymieniać gracza i który po prostu musiał grać z osobami nie przygotowanymi do takiego spotkania a na koniec widząć że odajemy po prostu runde za rundą nawet nie grając - to darujcie sobie durne obraźliwe komentarze w naszą stronę ...

Mieć swoje zdanie to jedno - mieć powtierdzenie swojego zdania to drugie - a głosić pewien obraźliwy pogląd bez jakiegokolwiek popracia - to chamstwo.

Kończę swój wywód. Za pewne zaraz któryś znów powie że ten tekst był prowokacyjny lub że ja was obrażam - ale zanim to któryś napiszę użyjcie głowy i postawcie się w naszym miejscu - bo ja tak zrobiłem jak wy nie mieliście składu.

Mecz macie wygrany nie będziemy go powtarzać bo nie mam zamiaru słuchać od tych co tego nie rozumią że was w chooja zrobiłem.

K.R
Clan Lider

Wysłany: 2009-09-08, 19:56   

Ja powtarzam po raz kolejny że żaden mój post nie miał na celu obrażania dod , pytanie o temat wywodziło sie z mojej niewdzy a nie z chęci nabijania sie z was
a w poscie tutaj chodziło mi o to że kaza i cold to dobrzy gracze i tyle

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach